Көрсеткіштік теңдеулер. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары.
11.2В Теңдеулер мен теңсіздіктер | Мектеп: | |||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Сынып:11 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||
Сабақ тақырыбы | Көрсеткіштік теңдеулер (1 сағат) | |||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.1.2.4 - көрсеткіштік теңдеулерді шешеді; | |||||||||
Сабақ мақсаттары |
| |||||||||
Бағалау критерийлері | Бүтін көрсеткіштік дәреженің қасиеттерін пайдаланады; Көрсеткіштік теңдеулерді шешу барысында тиімді әдістерді пайдалана отырып, өздігінен түрлендіру жасайды. | |||||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар:
Пәнге қатысты лексика мен терминология:
| |||||||||
Құндылықтарды дарыту | Оқушылар жұптарда, өз сыныптастарымен диалогтарға қатысулары керек, сонымен қатар сыныппен талқылауларға қатысып, өзінің коммуникативті, көпшілдік, ашықтық, өзгеге құрмет көрсету құндылықтарын дамытуы керек. | |||||||||
Пәнаралық байланыстар | Қазақ тілі, физика | |||||||||
АКТ қолдану дағдылар | Bilimland.kz | |||||||||
Бастапқы білім | Теңдеу, түбір, иррационал сан, анықталу облысы ұғымдарын біледі. | |||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы 5 минут | Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен сәлемдесу. Сабаққа дайындығын пысықтау. Оқушыларды қасындағы көршілерімен жұпқа бөлу. Үй тапсырмасын тексеру, жұптар бір-бірінің жұмыстарын тексереді, бағалау қағазына белгі қояды. Үй тапсырмасында қиындық тудырған есепті сыныппен біріге отырып талқылау. Сұрақ-жауап: 1) Көрсеткіштік функция дегеніміз не? 2) y=2x функциясының анықталу облысы қандай? 3) y=2x функциясының мәндер облысы қандай? 4) y=0,2x функциясының анықталу облысы қандай? 5) y=0,2x функциясының мәндер облысы қандай? 6) Көрсеткіштік функцияның өспелі болуының шарты қандай? 7) Көрсеткіштік функцияның кемімелі болуының шарты қандай? Оқушылармен бірге бүгінгі сабақтың мақсатын айқындау Бүгінгі сабақты бағалау үшін критерийлерімен таныстырамын. | |||||||||
Сабақтың ортасы 30 минут | Жаңа сабақ: Бүгінгі сабаққа қатысты bilimland.kz порталынан бейне қарау. І. Көрсеткіштік теңдеулерді шешудің әдістері:
ІІ. Жұптық жұмыс. « жеңілден күрделіге қарай» №1. Бірдей негізге келтіру арқылы көрсеткіштік теңдеулерді шешіңіз:
Бағалау критерийлері
Топтық жұмыс. №2.3 №2.4 Бағалау критерийлері:
Жеке тапсырма: | http://bilimland.kz/kk/home#lesson=11750 http://bilimland.kz/kk/home#lesson=11752 Қосымша 1 | ||||||||
Сабақтың соңы 5 минут | Қорытынды. Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді:
Үйге тапсырма:
| |||||||||
Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы. | ||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| |||||||||
Жалпы баға | ||||||||||
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Посетители, находящиеся в группе Читатель, не могут оставлять комментарии к данной публикации.