Жасыл экономика Су ресурстары (6 сынып, III тоқсан )
Пән: Қазақ тілі
Бөлім атауы: Су – тіршілік көзі. Қазақстандағы өзен-көлдер. Морфология.
Сабақтың тақырыбы: Жасыл экономика. Су ресурстары.
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: 6.1.3.1 – тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау;
6.3.3.1. – ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып, графиктік мәтін (диаграмма, кесте, сызба) түрінде құрастыру.
Сабақтың мақсаттары: Оқушылар тұтас және тұтас емес мәтінді интерпретациялап, мәтінді трансформациялай алуға үйренеді.
Сабақ барысы: - Жасыл экономика туралы не білесіздер?
- Қандай су ресурстарын атай аласыздар?
Оқушылар «Жасыл экономика. Су ресурстары» атты тыңдалым мәтінін тыңдайды.
1-тапсырма. Тыңдалым мәтіні негізінде төмендегі кестені толтырыңдар.
Әлем халқы тұтынатын ауыз суы
Су көзі қолжетімсіз халық
Ауру-сырқаттың зардабы
Ауыл шаруашылығын суарландыру
Джинсый шалбарының бір данасын жасап шығару
Бүкіләлемдік су форумы
Жасыл жобалар
2-тапсырма. «Қос жазба» күнделігі арқылы мәтінде айтылған ойға өз ойларын білдіреді.
Цитата/ой/тұжырым/фраза Комментарий/пікір
3-тапсырма. Ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып, графиктік мәтін (сызба) түрінде құрастырыңдар.
Ақпаратты түрлі дерек көздерінен алуға болады: энциклопедия, мақала, газет-журнал, кітаптар, ғылыми еңбектер және т.б.....
Бөлім атауы: Су – тіршілік көзі. Қазақстандағы өзен-көлдер. Морфология.
Сабақтың тақырыбы: Жасыл экономика. Су ресурстары.
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: 6.1.3.1 – тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсіну, детальді ақпаратты анықтау;
6.3.3.1. – ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып, графиктік мәтін (диаграмма, кесте, сызба) түрінде құрастыру.
Сабақтың мақсаттары: Оқушылар тұтас және тұтас емес мәтінді интерпретациялап, мәтінді трансформациялай алуға үйренеді.
Сабақ барысы: - Жасыл экономика туралы не білесіздер?
- Қандай су ресурстарын атай аласыздар?
Оқушылар «Жасыл экономика. Су ресурстары» атты тыңдалым мәтінін тыңдайды.
1-тапсырма. Тыңдалым мәтіні негізінде төмендегі кестені толтырыңдар.
Әлем халқы тұтынатын ауыз суы
Су көзі қолжетімсіз халық
Ауру-сырқаттың зардабы
Ауыл шаруашылығын суарландыру
Джинсый шалбарының бір данасын жасап шығару
Бүкіләлемдік су форумы
Жасыл жобалар
2-тапсырма. «Қос жазба» күнделігі арқылы мәтінде айтылған ойға өз ойларын білдіреді.
Цитата/ой/тұжырым/фраза Комментарий/пікір
3-тапсырма. Ұсынылған тақырып бойынша деректер жинақтай отырып, графиктік мәтін (сызба) түрінде құрастырыңдар.
Ақпаратты түрлі дерек көздерінен алуға болады: энциклопедия, мақала, газет-журнал, кітаптар, ғылыми еңбектер және т.б.....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Ілмектер: сабақ жоспары Жасыл экономика Су ресурстары 6 сынып қазақ тілі, қазақ тілінен қмж кмж қысқа мерзімді сабақ жоспары, поурочные планы на казахском языке, казак тили кыска мерзимди сабак жоспары, Жасыл экономика Су ресурстары