DCP, DEC «Амилазалардың белсенділігі мен тежелу әсерін зерттеу». Биология, 11 сынып, сабақ жоспары.


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.1С

Молекулалық биология

Мектеп: НЗМ ХББ Алматы қ.

Мерзімі:

Мұғалім:

Сынып: 11

Қатысқаны

Қатыспағаны

Сабақтың тақырыбы:

(LW) DCP, DEC «Амилазалардың белсенділігі мен тежелу әсерін зерттеу».

Оқу мақсаттары

11.4.1.3 ферменттердің бәсекеге қабілетті және бәсекеге қабілетсіз ингибиторларың салыстырыңыз

Оқыту нәтижелері

Сабақтың соңында студенттер ферменттердің бәсекеге қабілетті және бәсекеге қабілетсіз ингибирациясының айырмашылығын біледі

Тілдік мақсаттар

Терминологияны қолдану

Сабақта баяндалған құндылықтар

Топтарда жұмыс жасау жағымды атмосфераны құруға, командада дағдылар мен ынтымақтастыққа ықпал етеді

Пәнаралық байланыстар

Химия, физика

АКТ дағдылары

Жаңа материалды оқу барысында студенттер зерттеуге, презентацияларды дайындауға, топтық жұмыстарға қажетті құрал-жабдықтармен жұмыс жасауға мүмкіндік алады

Біліктілікті арттыру мақсаты

Алдыңғы білімдері

ерекше ферменттер, ас қорыту ферменттері

Жоспар

Жоспарланған іс-шаралар

Ресурстар

1 мин

2 мин

2 мин

2 мин

30 мин

1 мин

1 мин

1 мин

Ұйымдастыру кезеңі: студенттермен амандасу, сабаққа дайындығын тексеру (керек-жарақтардың болуы)

Студенттердің бұрын алған білімін тексеру кезеңі:

Тежеу туралы алдыңғы білімдерін қайталаңыз. Үй жұмысы. Студент есірткі, дәрілердің ферменттерге ингибитор ретінде әсерін ұсынады

Сабақтың тақырыбы «Амилазалардың белсенділігі мен тежелу әсерін зерттеу»

Нұсқаулық зертханалық жұмысты талқылаңыз

Оқушылар тексеру парағын толтырады

Зертханалық жұмыс

Қорытынды

Рефлексия:

Біз не жасадық?

• Негізгі түйіндер

Үйге тапсырма: барлық материалды қайталау

Оқушылардың бақылау парағы

Қосымша ақпарат

Саралау - қалай қосымша қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары студенттерді қалай сынамақсыз?

Бағалау - оқушының оқуын қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Қауіпсіздік ережелері

Мен студенттерді тікелей сауалнама арқылы алдыңғы қатарлы студенттерге қарсы қою қабілетіне қарай топтастырамын.

Сабақ барысында оқушылардың сұрақтарға жауап бергенін тыңдап, бақылаңыз.

Оқушылардың жұмысын қадағалаңыз.

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары нақты болды ма? Барлық оқушылар деңгейге жетті ме?

Егер жоқ болса, неге?

Менің жоспарланған саралау жұмысым болды ма?

Мен уақытты ұстандым ба?

Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?

Төмендегі кеңістікті сабағыңыз туралы ойлау үшін пайдаланыңыз. Сабағыңыз туралы сол жақта көрсетілген сұрақтарға жауап беріңіз.

Қорытынды бағалау

Қандай екі нәрсе өте жақсы өтті (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алар еді (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1:

2:

Бұл сабақта мен келесі сабақ туралы хабардар ететін сынып немесе жеке тұлғалардың жетістіктері / қиындықтары туралы не білдім?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Қарап көріңіз 👇


Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Информация
Посетители, находящиеся в группе Читатель, не могут оставлять комментарии к данной публикации.