Бізге көмектесетін дос туралы әңгімені жазу (2 сынып, I тоқсан )
Пән: Қазақ тілі (Т2)
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2
Сабақ тақырыбы:Бізге көмектесетін дос туралы әңгімені жазу
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)2.5.1.1 заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолдану.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің көмегімен заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолданады.
Көптеген оқушылар: заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолданады.
Кейбір оқушылар: заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде еркін қолданады.
Сабақ барысы: (Ұ) Қызығушылықты ояту. «Қадамдар» ойыны.
Оқушылар «Дос» тақырыбына қатысты сөздермен сөйлем құрастырып қадам жасайды. Бір сөйлем – бір қадам. Көп қадам жасаған оқушы озады.
Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру.
(Ұ, Ө) Сызбаны сөйлет. Оқушыларға жіктік жалғаудың 1-жағының көпше түрі туралы ақпарат беріледі. Содан соң олар берілген сызба бойынша сөйлемдерді толықтырып жазады.
«Кел, сөйлесейік!» Оқушылар жұпта берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалог құрастырады.
• Сенің досың бар ма? Досың қандай?
• Досың екеуің бос уақытта не істейсіңдер?
• Досың қай спортты ұнатады?
• Досыңа қандай кітап ұнайды?
Сергіту сәті. Бейнематериалдағы қимылдарды қайталап билейді. ...
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2
Сабақ тақырыбы:Бізге көмектесетін дос туралы әңгімені жазу
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)2.5.1.1 заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолдану.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің көмегімен заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолданады.
Көптеген оқушылар: заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде қолданады.
Кейбір оқушылар: заттың атын/сынын/қимылын білдіретін сөздерді ауызша және жазбаша тілде еркін қолданады.
Сабақ барысы: (Ұ) Қызығушылықты ояту. «Қадамдар» ойыны.
Оқушылар «Дос» тақырыбына қатысты сөздермен сөйлем құрастырып қадам жасайды. Бір сөйлем – бір қадам. Көп қадам жасаған оқушы озады.
Оқушыларды сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру.
(Ұ, Ө) Сызбаны сөйлет. Оқушыларға жіктік жалғаудың 1-жағының көпше түрі туралы ақпарат беріледі. Содан соң олар берілген сызба бойынша сөйлемдерді толықтырып жазады.
«Кел, сөйлесейік!» Оқушылар жұпта берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалог құрастырады.
• Сенің досың бар ма? Досың қандай?
• Досың екеуің бос уақытта не істейсіңдер?
• Досың қай спортты ұнатады?
• Досыңа қандай кітап ұнайды?
Сергіту сәті. Бейнематериалдағы қимылдарды қайталап билейді. ...
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Ілмектер: сабақ жоспары Бізге көмектесетін дос туралы әңгімені жазу 2 сынып қазақ тілі, қазақ тілінен қмж кмж қысқа мерзімді сабақ жоспары, поурочные планы на казахском языке, казак тили кыска мерзимди сабак жоспары, Бізге көмектесетін дос туралы әңгімені жазу