Аңдар №4 (1 сынып, 4 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 4-бөлім
Сабақтың тақырыбы:Аңдар №4
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары:(оқу бағдарламасына сілтеме)
1.5 Тыңдалған және оқылған мәтіндер бойынша сұрақтар құрастырып, орынды жауап беру.
1.1.5.1 Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.
2.6 Сөйлеу мәнерін бағалау.
1.2.6.1 Балаларға арналған шағын фильмдердің үзінділері мен аудиоқұрал арқылы тыңдаған оқиғаларды (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.
Сабақтың мақсаттары:
. Барлығы: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін қимыл арқылы білдіреді. Балаларға арналған шағын фильмдердің үзінділері мен аудиоқұрал арқылы тыңдаған оқиғаларды (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.
Көбі: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.
Кейбірі: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Қандай аңдарды көп білемін? Ойынын ойнау. Оқушылар аңдар мен дала құстарын естеріне түсіреді.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.) Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Мен тыңдаған мәтінді түсінемін, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіремін»
(Ұ) Оқушылар «Казахстан Барысы» атты мультфильмді көреді.
(ЖЖ) жұппен жұмыс істейді.
-Қандай жануарларды көрдің?
-Ол қандай?
-Ол қай жерде өмір сүреді?
СЕРГІТУ СӘТІ.
Ормандағы аюдың
Құлпынайы көп екен.
Теріп-теріп алайық,
Себетке біз салайық. ....
Сабақтың тақырыбы:Аңдар №4
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары:(оқу бағдарламасына сілтеме)
1.5 Тыңдалған және оқылған мәтіндер бойынша сұрақтар құрастырып, орынды жауап беру.
1.1.5.1 Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.
2.6 Сөйлеу мәнерін бағалау.
1.2.6.1 Балаларға арналған шағын фильмдердің үзінділері мен аудиоқұрал арқылы тыңдаған оқиғаларды (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.
Сабақтың мақсаттары:
. Барлығы: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін қимыл арқылы білдіреді. Балаларға арналған шағын фильмдердің үзінділері мен аудиоқұрал арқылы тыңдаған оқиғаларды (әңгімелер, ертегілер) талқылайды.
Көбі: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.
Кейбірі: Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Қандай аңдарды көп білемін? Ойынын ойнау. Оқушылар аңдар мен дала құстарын естеріне түсіреді.
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.) Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Мен тыңдаған мәтінді түсінемін, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіремін»
(Ұ) Оқушылар «Казахстан Барысы» атты мультфильмді көреді.
(ЖЖ) жұппен жұмыс істейді.
-Қандай жануарларды көрдің?
-Ол қандай?
-Ол қай жерде өмір сүреді?
СЕРГІТУ СӘТІ.
Ормандағы аюдың
Құлпынайы көп екен.
Теріп-теріп алайық,
Себетке біз салайық. ....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Ілмектер: сабақ жоспары Аңдар №4 1 сынып қазақ тілі, қазақ тілінен қмж кмж қысқа мерзімді сабақ жоспары, поурочные планы на казахском языке, казак тили кыска мерзимди сабак жоспары, Аңдар №4