Тестілеу. Информатика, 9 сынып, сабақ жоспары.


«Бекітемін» ____________

Қысқамерзімдіжоспар

Информатика, 10 сынып

Орта мерзімді жоспар бөлімі:

10.4А Бөлімі: Оқыту ойындары

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сыныбы:10

Қатысушы оқушылар саны:

Қатыспаған оқушылар:

Сабақ тақырыбы

Тестілеу

Сабақ түрі

Жаңа тақырыпты игеру

Осы сабақ арқылы іске асатын оқыту мақсаттары

10.4.2.5. 2D оқыту қосымшасын құру

Сабақ мақсаты

Тестілік жоспар құру және жобаны тестілеу

Бағалау критерийлері

Білу

Жоба құру кезеңдерін атайды

Түсіну

Тестілеу кезеңін түсіндіреді

Қолдану

Есепке тестілеу жоспарын жасайды

Бағалау

Сыныптасының жұмысын бағалайды

Оқытудың тілдік мақсаты

Оқушылар:

  • Қосымшаны тестілеу нұсқаларын талқылайды

Пәнгеқатыстытерминдер:

Тестілеу, қалыпты (типтік) тестілік деректер, қате (типтікемес) тестілік деректер

Пайдалысөзтіркестер:

... тексеру үшін ... жасау керек

Құндылықтарға баулу

Ынтымақтастық, мақсаттылық

Пәнаралық байланыс

География, физика, математика, биология

Алдыңғы меңгерген білім

ОББ тілімен жұмыс, компоненттермен жұмыс, ұялы қосымшаны тестілеу

Сабақ барысы

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған әрекеттер

Ресурстар

Сабақтың басы

10 мин

Сәлемдесу.

Іс-әрекет:Топтарда талқылау. Қосымша жұмысын қалай тексеруге болады?

Дескрипторлар:

  • Әр түрлі компоненттер үшін тестілеу нұсқаларын атайды

Мұғалімніңіс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Сыныпты топтарға бөледі. Алдыңғы сабақта жасаған ұялы қосымшаны қарастыруды және оның компоненттерін қалай тестілеуге болатынын талқылауды ұсынады.

Талқылауды қорытындылайды.

Топарда талқылау жүргізеді. Өздерінің тестілеу нұсқаларын ұсынады.

Басқа топтардың көзқарасын бағалайды.

Бағалау: БК 4

Іс-әрекет: Оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін талқылау

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардыңіс-әрекеті

Сабақтың тақырыбын жариялайды.

Оқушылар сабақтың соңына дейін неге қол жеткізу керек екендігін талқылауға салады. Бағалау критерийлерінің талқылауы.

Дәптерге сабақтың тақырыбын жазады. Талқылауларға белсенді қатысады. Ұсынылған бағалау критерийлерімен келіседі/келіспейді

Сабақтың ортасы

25 мин

Іс-әрекет: Талқылау

Дескрипторлар:

  • Тестілеу жоспарын құрады.
  • Тестілеу нұсқаларын таңдайды.
  • Дәлелдемелер ұсынады.

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Оқушыларды ынталандыру үшін проблемалық тапсырманы «Монитор неге жұмыс жасамайды» проблемалық сұрағы арқылы талқылауды ұсынады.

Бағдарламалық қамтаманы тестілеудің анықтамасын береді.

Тапсырманы үлестіреді:

1.Бағдарламалық қамтаманы құру кезеңдерін атаңыз.

2.Бағдарламаны құрудағы Тестілеудің орнын атаңыз.

Қалыпты және қате тестілік деректер түрін қарастыруды ұсынады.

Саралау: қабілетті оқушылар үшін өз бетімен экстремалды деректерді оқуды ұсынады.

Тестілеу жоспарын кесте түрінде қалай орындау керек екенін көрсетеді.

Мәселені талқылап, оны шешу жолдарын үсынады.

Ең үздік шешімді анықтайды.

Дәптерлеріне жазады.

Сұрақтарға жауап береді.

(К)Оқушылар талқылауларға қатысып, анықтамаларды дәптерлеріне жазады.

Дәптерге тестілеу үлгісін жазады.

Бағалау БК1, БК 2, БК 3

Презентация

Сабақтың соңы

5 мин

Іс-әрекет: Рефлексия

Дескрипторлар:

  • Өз жұмысына баға береді

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Оқушыларға өз жұмысын бағалауды ұсынады.

Өзін-өзі бағалауды жүргізеді. Сұрақтарға жауап береді:

- Нені білдің, нені үйрендің;

- Не түсініксіз қалды;

- Немен әлі жұмыстану керек

Бағалау БК 4

Үй тапсырмасы «Өз жобаңызға тестілеу жоспарын құрыңыз және толтырыңыз»

Презентация

ДифференциалдыоқытуКөбірек

Қолдау көрсету үшін не істейсіз?

Қабілеті жоғары оқушыларды

Дамытуды қалай жоспарлайсыз?

Бағалауоқушылардың оқуын тексеруді қалай жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау

Дифференциация тапсырмалардың деңгейі бойынша жүзеге асады. Сабақ ресурстарын оқушылардың қабілеттеріне қарай таңдауда немесе уақытты ұтымды қолдануда көрініс табады.

Қалыптастырушы бағалау, өзара бағалау

Сабақ барысында оқушылар қауіпсіздік ережелерін сақтау керек. Сергіту сәті

Сабақ бойынша

рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу

мақсаттарышынайыболдыма? Барлықоқушылар ОМ-на

жетті ме?

Егер жетпесе, неліктен?

Сабақта саралау дұрыс

Жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық

Кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан

Қандай шегінулер болды және неліктен?

Қорытындыбағалау

Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға жәнеүйренуге қатысты)

1:

2:

Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға

Және үйренуге қатысты)?

1:

2:

Сабақ барысында сыныптың немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері мен қиыншылықтары жөнінде не білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу керек

1.

2.



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Қарап көріңіз 👇


Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Информация
Посетители, находящиеся в группе Читатель, не могут оставлять комментарии к данной публикации.