Күн тәртібі – уақыт тиімділігін арттыру кепілі №2 (7 сынып, I тоқсан, 2 бөлім )
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлім: Уақыт - ұлы күш.
Сабақтың тақырыбы: Күн тәртібі – уақыт тиімділігін арттыру кепілі №2
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: Ж4. Мәліметтерді жинақтау
7.Ж4.Тақырып бойынша мәліметтерді жинақтап, презентация түрінде ұсыну
Сабақ мақсаты: Оқушылардың барлығы
Ақпаратты мақсатқа сай қолданған.
Презентацияда жаңа ақпарат берілген.
Сыныптастарын қызықтыра алды.
Оқушылардың көпшілігі
Ақпаратты құрылымды қолданған.
Презентацияда
таныс ақпарат берілген.
Сыныптастарын қарата алды.
Оқушылардың кейбірі
Ақпаратты ретсіз қолданған.
Презентацияда берілген ақпаратты өңдей алды.
Сыныптастарын қарата алмады.
Сабақ барысы: Қызығушылықты ояту үшін миға шабуыл.
Сурет бойынша лексикалық тақырыпты болжайды.
Тақырыпқа ену үшін сұрақтарға жауап береді:
1. Ақпаратты ұсынудың құрылымы қандай? (Жауап: Кіріспе, негізгі бөлім, қорытынды)
2. Кіріспеде не туралы айтасыз? (Жауап: тақырыппен таныстырып, өзектілігін көрсету, мақсатымен таныстыру)
3. Негізгі бөлімде қандай ақпарат бересіз? (Жауап: Ақпарат жинау әдістерімен, ақпарат көзімен, алған ақпаратыммен таныстырамын, ақпараттарды топтастырып, жинақтаймын).
4. Қорытындыда не жазасыз? (Жауап: ой қорытындысын ұсынамын)
Оқу мақсатымен, тілдік мақсатпен танысады;
Жетістік критерийлерін болжайды;
Жетістік критерийлерімен танысады.
Тапсырма:
Күн тәртібін арттыруға ұсыныстар құрастырыңыз;
Ұсыныстағы тармақтардың маңыздылығын ашыңыз;
Жинақтаған ақпаратыңызды презентация көмегімен қорғаңыз;
Тапсырма:
Сыныптастарыңыздың презентацияларын тыңдаңыз;
Жетістік критерийлері бойынша бағалау жүргізіңіз;
Сыныптастардың жұмыстарына кері байланыс беріңіз. .....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлім: Уақыт - ұлы күш.
Сабақтың тақырыбы: Күн тәртібі – уақыт тиімділігін арттыру кепілі №2
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары: Ж4. Мәліметтерді жинақтау
7.Ж4.Тақырып бойынша мәліметтерді жинақтап, презентация түрінде ұсыну
Сабақ мақсаты: Оқушылардың барлығы
Ақпаратты мақсатқа сай қолданған.
Презентацияда жаңа ақпарат берілген.
Сыныптастарын қызықтыра алды.
Оқушылардың көпшілігі
Ақпаратты құрылымды қолданған.
Презентацияда
таныс ақпарат берілген.
Сыныптастарын қарата алды.
Оқушылардың кейбірі
Ақпаратты ретсіз қолданған.
Презентацияда берілген ақпаратты өңдей алды.
Сыныптастарын қарата алмады.
Сабақ барысы: Қызығушылықты ояту үшін миға шабуыл.
Сурет бойынша лексикалық тақырыпты болжайды.
Тақырыпқа ену үшін сұрақтарға жауап береді:
1. Ақпаратты ұсынудың құрылымы қандай? (Жауап: Кіріспе, негізгі бөлім, қорытынды)
2. Кіріспеде не туралы айтасыз? (Жауап: тақырыппен таныстырып, өзектілігін көрсету, мақсатымен таныстыру)
3. Негізгі бөлімде қандай ақпарат бересіз? (Жауап: Ақпарат жинау әдістерімен, ақпарат көзімен, алған ақпаратыммен таныстырамын, ақпараттарды топтастырып, жинақтаймын).
4. Қорытындыда не жазасыз? (Жауап: ой қорытындысын ұсынамын)
Оқу мақсатымен, тілдік мақсатпен танысады;
Жетістік критерийлерін болжайды;
Жетістік критерийлерімен танысады.
Тапсырма:
Күн тәртібін арттыруға ұсыныстар құрастырыңыз;
Ұсыныстағы тармақтардың маңыздылығын ашыңыз;
Жинақтаған ақпаратыңызды презентация көмегімен қорғаңыз;
Тапсырма:
Сыныптастарыңыздың презентацияларын тыңдаңыз;
Жетістік критерийлері бойынша бағалау жүргізіңіз;
Сыныптастардың жұмыстарына кері байланыс беріңіз. .....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Ілмектер: сабақ жоспары Күн тәртібі – уақыт тиімділігін арттыру кепілі №2 7 сынып қазақ тілі, қазақ тілінен қмж кмж қысқа мерзімді сабақ жоспары, поурочные планы на казахском языке, казак тили кыска мерзимди сабак жоспары, Күн тәртібі – уақыт тиімділігін арттыру кепілі №2