Үй жануарлары №2 (1 сынып, 4 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Бізді қоршаған орта
Сабақтың тақырыбы:Үй жануарлары №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.1 Зейін қойып тыңдау
1.1.1.1 Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және дұрыс қабылдайды.
2.4 Диалогке қатысу
1.2.4.1 Анық сөйлеуі арқылы, мәселені жақсы және дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, дұрыс қабылдайды.
Сөйлеуі арқылы, мәселені дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және дұрыс қабылдайды. Анық сөйлеуі арқылы дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және суреттен көрсетеді. Анық сөйлеуі арқылы, дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Фонетикалық жаттығу.
Аа, Әә, Оо,Өө,Үү,Ұұ,Уу, Гг,Ғғ, Кк, Ққ, -хормен айту, Үү,Ұұ,Уу – дәптерге жазу.
(Оқушылардың дәптерлеріне жазғанын бақылау арқылы бағалау.)
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.) Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Мен анық сөйлеу арқылы, мәселені жақсы және дұрыс түсінгенімді көрсете аламын»
(Ұ) Шеңберде тұрып үй жануарларының суреттеріне қарап айтады.
Мысалы: Мынау не? Мынау – түйе. Оның төлі не? Оның төлі – бота.(сиыр-бұзау, қой-қозы, ешкі-лақ, бие- құлын)Бұларды қазақ халқы төрт түлік мал деп айтады.
Шапалақ соғу арқылы бағалау.
- Тағы да қандай үй жануарларын білеміз? Оқушылар басқа жануарларды атайды: ит-күшік, мысық-марғау, есек, қоян-көжек, шошқа-торай
СЕРГІТУ СӘТІ.
Амансың ба, ботақан?!
Амансың ба, құлыным?!
Амансың ба, қошақан?!
Ботақандай маң басып,
Құлыншақтай жүгіріп,
Қошақандай секіріп,
Қолымыздан ұстайық.....
Сабақтың тақырыбы:Үй жануарлары №2
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)
1.1 Зейін қойып тыңдау
1.1.1.1 Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және дұрыс қабылдайды.
2.4 Диалогке қатысу
1.2.4.1 Анық сөйлеуі арқылы, мәселені жақсы және дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары:Барлығы: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, дұрыс қабылдайды.
Сөйлеуі арқылы, мәселені дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Көбі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және дұрыс қабылдайды. Анық сөйлеуі арқылы дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Кейбірі: Сөздерді зейін қойып тыңдайды, түсінеді және суреттен көрсетеді. Анық сөйлеуі арқылы, дұрыс түсінгенін көрсетеді.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Фонетикалық жаттығу.
Аа, Әә, Оо,Өө,Үү,Ұұ,Уу, Гг,Ғғ, Кк, Ққ, -хормен айту, Үү,Ұұ,Уу – дәптерге жазу.
(Оқушылардың дәптерлеріне жазғанын бақылау арқылы бағалау.)
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.) Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
«Мен анық сөйлеу арқылы, мәселені жақсы және дұрыс түсінгенімді көрсете аламын»
(Ұ) Шеңберде тұрып үй жануарларының суреттеріне қарап айтады.
Мысалы: Мынау не? Мынау – түйе. Оның төлі не? Оның төлі – бота.(сиыр-бұзау, қой-қозы, ешкі-лақ, бие- құлын)Бұларды қазақ халқы төрт түлік мал деп айтады.
Шапалақ соғу арқылы бағалау.
- Тағы да қандай үй жануарларын білеміз? Оқушылар басқа жануарларды атайды: ит-күшік, мысық-марғау, есек, қоян-көжек, шошқа-торай
СЕРГІТУ СӘТІ.
Амансың ба, ботақан?!
Амансың ба, құлыным?!
Амансың ба, қошақан?!
Ботақандай маң басып,
Құлыншақтай жүгіріп,
Қошақандай секіріп,
Қолымыздан ұстайық.....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Ілмектер: сабақ жоспары Үй жануарлары №2 1 сынып қазақ тілі, қазақ тілінен қмж кмж қысқа мерзімді сабақ жоспары, поурочные планы на казахском языке, казак тили кыска мерзимди сабак жоспары, Үй жануарлары №2