Көлік-оқылым. Қазақ тілі (орыс сыныбы), 1 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Пән: Қазақ тілі (екінші) Бөлім: Саяхат ТАҚЫРЫБЫ: Көлік-оқылым | МЕКТЕП: Көкшетау қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Мұғалім: Қалиева Қ.Қ., Лепесбаева А.Т. | |||||||||||||||||||||
СЫНЫП: 1 | ҚАТЫСҚАНДАР САНЫ: | ҚАТЫСПАҒАНДАР САНЫ: | ||||||||||||||||||||
ОҚУ МАҚСАТТАРЫ: | А 6 Қарапайым айтылымдарды қайталайды. Т 5 Тыңдалған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір, сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді. О 1 Таныс сөздерді буынға бөліп оқиды және сөздердің мағынасын түсінеді. | |||||||||||||||||||||
САБАҚ МАҚСАТЫ: |
| |||||||||||||||||||||
СӨЗДІК ҚОР: | Негізгі терминдер мен сөз тіркестері: Жедел жәрдем, көмектеседі, тез жүреді, құтқарады. | |||||||||||||||||||||
Алдыңғы білімдер | Мектепке жол-шағын есеп жазу | |||||||||||||||||||||
Жоспар | ||||||||||||||||||||||
Іс-әрекет кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекет | Ресурс | ||||||||||||||||||||
Сабақтың басы | Ертеңгілік шеңбер Ал, келіңдер, тұрайық, Жаттығулар жасайық. Поезға ұқсап ту-тулап, Ұшақтарша ұшайық. Кемелермен теңізде Саяхаттар жасайық! (Ө) Жұбын тап. Көліктің иесін тапқызып, иелік формасын үйрету. Үлгі: Аюдың велосипеді | |||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы | Тыңдалым Ғажайыпстанға саяхат - Жолда жүру ережесі Алдын ала сұрақтарды қойып, болжау жасату, талдап алу. Содан соң бейнематериалды көрсету.
(МК) Бірлесе оқу. Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар мәтінді жалғастыра алады. Қабылдау деңгейі орташа оқушылар суреттердің орнына сөздерді қойып оқиды. Қабылдау деңгейі төмен оқушылар мұғалімді немесе жақсы жауап берген оқушыны қайталап оқиды. Мынау-. Ол ақ түсті. Жедел жәрдеммен жүреді. Дәрігер ауырған көмектеседі. Көлік оны алыс жерлерге жеткізеді. Жедел жәрдем тоқтамайды. Өйткені ол ауырған адамдарды құтқаруға асығады. (Қ) Айтылым. Көліктердің әр түрлерін бере отырып, тәуелдік жалғауды бекіту.
| |||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы | Кері байланыс «Бағдаршам» | |||||||||||||||||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||||||||||||||||
Дифференциация – Балаларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз? | Бағалау – оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланысденсаулық пен қауіпсіздікАКТҚұндылықтар | ||||||||||||||||||||
| Оқушылар бір – бірін саусақ пен алақан арқылы бағалайды. Бас бармақ жоғары қараса - өте жақсы Бас бармақ төмен қараса - өте жаман Алақан алға қараса – орташа Мұғалім: Керемет жұмыс істедің, Жақсы жұмыс істедіңдер т.б |
| ||||||||||||||||||||
Бақылау Сабақтың мақсатына жеттім бе? Оқушылар не үйренді? Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды? Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма? Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен? | ||||||||||||||||||||||
Қорытынды бағалау Сабақтың ең ұтымды кезеңдері: 1: 2: Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәтті кезең: 1: 2: Осы сабақтан келесі сабақты өткізуге септігін тигізетін сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім? |
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру