Жемістер ассортиі. Музыка, 1 сынып. Сабақ жоспары.


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

7D-бөлім: Жемістер мен көкөністер

Мектеп: Талдықорған қаласындағы физика- математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Карипжанов М.С.

Сынып: 1

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Жемістер ассортиі

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.3.2.1

көркем туындылардың кейбір сипаттамаларын тани және сипаттай бастау

1.3.3.1

қажеттілігіне қарай өз жұмысы туралы қарапайым пікірлер айту

 Сабақ мақсаттары

Оқушылар өзіндік және жинақталған тәжірибелер негізінде, қарапайым тәсілдер арқылы шығармашылық идеяларын шығару және дамытады, өз жұмысы туралы қарапайым пікірлер айту.

 Жетістік критерийлері

-оқушы идеяларды қарапайым тілмен жеткізіп бере алады

-оқушы сурет салуды үйрену кезінде өз идеялар мен сезімдерін әр түрлі тәсілдер арқылы шығармашылық түрде ұсына және жеткізе бастайды.

 Тілдік мақсаттар

 

Талқылауға арналған сұрақтар

• Қандай материалдарды білесіздер?• Бұл неге ұқсайды?

• Өзіңіз жасаған үлгіні сипаттап бере аласыз ба?

• Сізге ол несімен ұнайды?• Неліктен екенін айта аласыз ба?

• текстура, фактура, тегіс, қатты, қатаң, жұмсақ, кедір-бұдыр, тікенді, жылтыр

 Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды ұлттық аспаптармен таныстыру және бір-бірінің пікіріне деген сыйластықты қалыптастыру.

 Пәнаралық байланыстар

Дүние тану,

 АКТ қолдану дағдылары

Бұл сабақта АҚТ қолдану дағдылары дамымайды себебі , бұл сабақта қолданбайды

Бастапқы білім

Оқушы бейнелеу өнер құралдарымен жұмыс жасай алады.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Ұйымдастыру бөлімі

  • сәлемдесу.

ә) оқушыларды түгендеу.

Оқушылармен таныстырылымды қарап бірігіп сабақтың тақырыбын және мақсатын анықтау.

Сабақ соңында оқушылар; баспа жасап үйренеді

таныстырылым

Сабақтың ортасы

(Ұ,Қ) Жасалған тоқыма бұйымдарына шолу. Материалдардың ерекшеліктері мен сапасына талдау жасай отыра, қолданылып отырған әдістер мен идеялар арқылы олардың жемістер мен көкөністер текстурасын қалай бейнелейтіндіктерімен қоса, оларға шолу жасау. Жемісті тоқыма бұйымдарды қарапайым әдістермен қалай аяқтауға болатындығын оқушылармен бірге талқылаңыз.

Arcimboldo жұмыстары

http://www.giuseppe-arcimboldo.org/

А. Бутчер, Г. Фаркуа (2013) Butcher, A & Farquar, G (2013) Балаларға арналған тігін: үйде тігуге арналған жеңіл жобалар: David and Charles Дэвиди Чарльз

Тоқыма материалдар, қарапайым тігуге, кестелеуге және аппликацияға /коллажға арналған компоненттер мен құралдар

Қайшы, ине, жіптер

Сабақтың соңы

Талқылауға арналған сұрақтар

• Сіз бұл нәтижеге қалай жеттіңіз?

• Сіз қандай материал қолданар едіңіз?

• Жұмысты жақсарту үшін келесі жолы сіз не істер едіңіз?

Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы

Саралау іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып, уақытты ұтымды пайдалануды есепке ала отырып, қабілеті жоғары оқушыларға жасаған жұмыстарына қосымша детальдар қосуды ұсынамын

Өзін-өзі бағалау мұғалімнің бағалауы

Сергіту сәті



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Қарап көріңіз 👇


Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Пікір жазу