IT Стартап және жарнама. Иформатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.3В IT Startup (ай-ти стартап) | Мектеп: | ||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||
Сынып: 11 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||||||||||
Сабақ тақырыбы | IT Стартап және жарнама | ||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.4.2.4 маркетингтік жарнама жасау (инфографика, видео) | ||||||||||||
Сабақ мақсаттары | • жарнаманың не екенін анықтау; • жарнаманың әртүрлі әдістерін салыстыру | ||||||||||||
Жетістік критерийлері | Егер оқушылар жарнаманың не екенін білетін болса және оның негізгі функцияларын сипаттай алса, оқушылар осы мақсатқа жетеді. | ||||||||||||
Тілдік мақсаттар
| Оқушылар... олардың зерттеулеріне сүйене отырып, олар жарнаманың мақсаты мен негізгі функцияларын сипаттай алады (оқу және сөйлеу дағдылары). Нақты терминдер мен терминдер сөздігі: - билборд - бренд - танымалдықты растау - коммерциялық - тұтынушылар - сатып алушы - маркетингтік науқан - өнімді орналастыру - жариялылық - QR-кодты сканерлеу - ұраны - баяндаушы - мақсатты аудитория Сөйлеу пен жазуға арналған пайдалы сөз тіркестері: Мысал ретінде ... Кемшілігі ... бұл ... Артықшылығы - бұл ... | ||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Бұл сабақтың құндылықтары: ынтымақтастық, академиялық адалдық Ынтымақтастық құндылықтарын насихаттау топтық жұмысты ұйымдастыру арқылы жүзеге асырылады | ||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Бұл тақырыптың өнер пәнімен байланысы бар. Пәнаралық байланыс оқушылардың өнер пәнінен алған білімдерімен ұштасады. | ||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Оқушылар жарнаманың функцияларын сипаттайды. | ||||||||||||
Бастапқы білім | Оқуышылар бағдарламалық қамтамасыз ету түрлерімен бұрыннан таныс. Оқушылардың назары топтық және жұптық жұмыс арқылы іске асырылады, онда олар өткен оқу жылындағы барлық білімдерін есте түсіреді. | ||||||||||||
САБАҚ БАРЫСЫ | |||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||||||||||
Сабақтың басы 5 минут | Оқушылармен амандасу: бүкіл сынып үшін сергіту сәті. Бұл жаңа сабақ. Мұғалімнің іс-әрекеті: Стартер. Презентациядағы суреттің мағынасын оқушылармен талқылау (мұғаліммен бірге талқылау). Оқушылардың іс-әрекеті: олардың міндеті – сурет пен жаңа сабақтың байланысын анықтау. Тапсырма 1. Миға шабуыл. Бағалау: дұрыс жауап беретін оқушы (ларды) ерекше етіп мақтаңыз. | презентация интернет | |||||||||||
Сабақтың ортасы 3 минут 20 минут 10 минут | Мұғалімнің іс-әрекеті: Мұғалім екі сұрақ қояды: Жарнама дегеніміз не? Жарнама неге маңызды? Оқушылардың іс-әрекеті: олар өзара талқылайды және сұрақтарға жауап береді. Тапсырма 2. Жалпы сұрақ. Бағалау: дұрыс жауап беретін оқушы (ларды) ерекше етіп мақтаңыз. Мұғалімнің іс-әрекеті: Оқушылардың үш топта жұмыс істеуін ұйымдастырыңыз: - билборд (билборд); - әлеуметтік желі; - журнал. Мұғалім әр топ өз жұмысын көрсеткеннен соң өз пікірін білдіріп, жауаптарын түзетуі керек. Оқушылардың іс-әрекеті: Олар зерттеу жұмысын жүргізіп, постер / презентация дайындаулары керек. Ол келесі түсініктерді қамту керек: - анықтама беру; - ол қалай жұмыс істейтінін анықтау; - артықшылықтары мен кемшіліктерін анықтау; - мысалдар келтіру. Тапсырма 3. Жұмыстарды қорғау. Бағалау: дұрыс жауап беретін оқушы (ларды) ерекше етіп мақтаңыз. | презентация постер интернет | |||||||||||
Сабақтың соңы 2 минут | Стикерлерде: Кері байланыс! 1. Жақсы түсіндім ... 2. Қайталау керек ... | презентация стикерлер | |||||||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||||||||
Барлық сұрақтар бірдей деңгейде болады. Дегенмен, олардың жауаптары әртүрлі болуы мүмкін, тапсырмаларды орындағаннан кейін оқушылар өз шешімдерін басқаларға түсіндіруі керек. Барлық әрекеттер мен тапсырмаларды орындауға уақыт бар. | Олардың жұмысы ауызша және жазбаша түрде бағаланады, презентациялары мен сабаққа қатысуы тексеріледі. | Олар сынып ішінде қозғалады және бір-бірімен тапсырмаларды талқылайды, демалуға уақыт беріледі. | |||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| ||||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? | |||||||||||||
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Посетители, находящиеся в группе Читатель, не могут оставлять комментарии к данной публикации.